1. Strona główna
  2. >
  3. Darmowa Konsultacja

Zwiększ ruch w biznesie

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i poznaj kierunki działania dla Twojego pomysłu w Internecie!

Wsparcie obejmuje 10 minut, które możesz wykorzystać na skonsultowanie tematu związanego z marketingiem w Internecie, w tym projektu nowej strony internetowej lub aktualizacji dotychczasowej witryny.

Umawiamy dogodny termin rozmowy dla obu stron i dbamy o najwyższy poziom udzielanych przez nas odpowiedzi.

Zamów darmową konsultację

#projektowanie stron WWW

#tworzenie sklepów internetowych

#pozycjonowanie lokalne i krajowe

#identyfikacja wizualna

#reklama Google Ads

#doradztwo biznesowe

#opieka techniczna

Dlaczego strony internetowe
od firmy Desir?

 

Z nami w spokoju prowadzisz biznes i tworzysz, my troskliwie opiekujemy się Twoją stroną WWW oraz kompleksową komunikacją i promocją w sieci.

Jesteśmy obecni na rynku już 10 lat. Oferujemy nasze umiejętności techniczne, wiedzę oraz pasję tworzenia.

Wielu naszych klientów jest z nami od początku istnienia firmy. Skupiamy się na tym, by jak najpełniej wspierać Twój biznes.

Polska Firma

Jesteśmy firmą w 100% z polskim kapitałem. Od 2012 roku działamy w Poznaniu, docieramy wszędzie tam gdzie są nasi klienci.

Elastyczny hosting

Oferujemy szybki i niezawodny hosting, który działa niezależnie od liczby osób odwiedzających stronę internetową. Dodatkowo świetnie współgra z WordPress.

Pełne wsparcie

Nieustannie dbamy o obsługę klienta. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie projektu jak również po wdrożeniu. Lubimy dzielić się wiedzą.
Z

Dostosowane usługi

Proponujemy przemyślane rozwiązania w oparciu o badanie potrzeb i dostosowane do warunków rynkowych. Usługi nie zawierają ukrytych kosztów.

Zleciliśmy firmie Desir przygotowanie trzech serwisów internetowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy. Odpowiada nam również forma opieki na stronami po ukończeniu projektów. Dzięki temu czujemy, że ciągle jesteśmy ważnym klientem firmy.

Maciej Urbaniak

Targi Ślubne

Dużo dobrych podpowiedzi podczas tworzenia strony. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm w trakcie tworzenia strony jak i podczas jej administrowania.
Pełna satysfakcja ze współpracy.
Karol Wrzesiński

Fryzjer

Przeczytaj więcej opinii

Te firmy też zamówiły kontakt 🙂

Zamów darmową konsultację